26 سپتامبر 2011 - 


زنانی که هند را تغییر می‌دهند! صد عکس برای آزادی رسانه‌ها

نخستین بار است که گزارش‌گران بدون مرز آلبوم عکسی را در باره یک کشور منتشر می کند. برای به تصویر کشیدن هند، گزارشگران بدون مرز عکس‌های شش خبرنگار آژانس معتبر مگنوم (Magnum Photos) را برگزیده است.


نخستین بار است که گزارش‌گران آلبوم عکسی را در باره یک کشور منتشر می کند. برای به تصویر کشیدن هند، گزارشگران بدون مرز عکس‌های شش خبرنگار آژانس معتبر مگنوم (Magnum Photos) را برگزیده است. الساندرا سانگینتی (Alessandra Sanguinetti)، مارتین فرانک (Martine Franck)، الکس ووب(Alex Webb)، اولیویه ارتور (Olivia Arthur)،پاتریک زوکمان (Patrick Zachmann) و راگو ری (Raghu Rai) چندین هفته در هند بسر بردند تا نقش زنان در تحولات کنونی این کشور را تصویر کنند. این آلبوم تصویرهای زیبایی است برای ارج گذاری به زنان هند که نقشی تعیین کننده در توسعه این کشور دارند.

آلبوم های گزارش‌گران بدون مرز

سه بار در سال گزارش‌گران بدون مرز مجموعه‌ای از عکس‌های يک هنرمند و يا عکاس مشهور را منتشر مي‌کند. بهای اين آلبوم ۹٠.۹ يورو است و در تمامي روزنامه فروشي‌ها به فروش مي رسد. حاصل فروش اين آلبوم تامين کننده اصلي درآمد سازمان برای دفاع از آزادی مطبوعات و روزنامه‌نگاران در بند است.

گزارش‌گران بدون مرز هر ساله صدها بورس همیاری را به روزنامه‌نگاران و یا مطبوعات آسیب دیده و یا برای توسعه پایدار آزادی بیان اهدا می‌کند. تامین هزینه کارزارهای اطلاع رسانی در جهان برای حساس کردن افکار عمومی به آزادی مطبوعات در جهان و یا برای آزادی یک روزنامه‌نگار زندانی و یا محکوم به اعدام شده از جمله از طریق فروش این آلبوم‌ها تامین می‌شود. خرید این آلبوم کمک به حفظ استقلال گزارش‌گران در دفاع از آزادی بیان در جهان و همیاری برای آزادی روزنامه نگاران زندانی است.


كارنامه

این زنان هند را تغییر می دهند! این زنان هند را تغییر می دهند! این زنان هند را تغییر می دهند! این زنان هند را تغییر می‌دهند! این زنان هند را تغییر می‌دهند!


fontsizeup fontsizedown impression
گزارشگران بدون مرز انجمن بين المللي دفاع از آزادی مطبوعات و از روزنامه نگاران زنداني بر مبنای اصل ١٩ اعلاميه جهانی حقوق بشر است

تماس با گزارشگران بدون مرز